TVSH online - Tv ao vivo


Clique no player, a transmissão será aberta no site oficial do canal<
TVSH
TVSH
País:  Albânia
Categoria: TV pública
TVSH 3 de 5
4 voto(s)
Departamenti i Lajmeve në Televizionin Publik Shqiptar synon të përcjellë tek publiku me cilësi, transparence dhe paanshmëri të gjithë gamën informative.
Mrt 2  Αλβανία - Γενικός
MRT 1 is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio-Television.

  • 100
5 από 5
1 ψήφους
Mrt 2  Αλβανία - Γενικός
MRT 2 Sat is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio Television.

  • 80
4 από 5
3 ψήφους
A1 Report  Αλβανία - Ειδήσεις
A1 News Channel is an all news private television station in Tirana, Albania founded by media mogul Koco Kokedhima and owned by Shekulli newspaper.

  • 60
3.4 από 5
12 ψήφους
Ora News  Αλβανία - Γενικός
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

  • 100
5 από 5
1 ψήφους
KLAN TV  Αλβανία - Γενικός
TVKLAN eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

  • 80
4.2 από 5
4 ψήφους
Alsat Tv  Αλβανία - Ειδήσεις
he particular and live reporting as well as impartiality and professional approach in doing television program, make the Dukagjini TV to be the most

  • 20
1 από 5
3 ψήφους